Tag : brend

Фестивали

Авалон продукција го најавува фестивалот “Deeper underground”

Filip
Авалон Продукција од оваа година патентира нов бренд “Deeper underground” чие име зборува самото за...
Музика на кирилица

Новата реклама на “Мекдоналдс” со песна од македонски издавач (Видео)

Muzika24
Светски познатиот бренд за брза храна “Мекдоналдс” искористи песна од каталогот на македонската издавачка куќа...
Музика на кирилица

“Funk Shui” нови ексклузивци на Авалон продукција

Muzika24
Авалон продукција со огормно задоволство ве информира дека започнува соработка со бендот “Funk Shui”. “Funk Shui”...
Културо

Со “Евгениј Онегин” старуваше уште едно издание на Мајските оперски вечери (Фото)

Muzika24
Честта да го запали фестивалскиот огин, со кој секоја година традиционално се означува старт на...
Во прв ред

Голема прослава на Телеком со Каролина, Северина и Дејвид Моралес

Muzika24
Телекомуникацискиот оператор Телеком по повод воведувањето на новиот бренд ќе организира голем музички спектакл на...