Tag : cestitki

Музика на кирилица

Охриѓанецот Александар Јосифовски ги освои симпатиите на жирито на „Гранд“: “Ти ќе бидеш идна ѕвезда” – му рече Карлеуша

Muzika24
Александар Јосифовски од Охрид ги украде симпатиите на публиката и на дел од жирито во...