Tag : da te nemam

Музика на кирилица

Бојана Скендеровски на „Макфест“ со креација инспирирана од „Дилбер Стана” (Фото+Видео)

Filip
Овогодинешното 38-мо макфестовско издание не помина без двократниот победник на единствениот фестивал на забавна музика...