Tag : daniel joveski

Музика на кирилица

Нова песна со видеоспот на младата поп пејачка Антониа Гиговска (Видео)

Muzika24
„Магнет“ е насловот на најновото музичко остварување на младата пејачка Антониа Гиговска, која неодамна го...
Премиера

Теа Трајковска се враќа на музичката сцена со “Што би било” (Видео)

Muzika24
По подолга музичка пауза, поп пејачката Теа Трајковска на македонската сцена се враќа со нова...