Tag : den na ljubovta

Културо

Оркестарот на Филхармонија ќе одржи концерт по повод Денот на вљубените

Filip
Оркестарот на Филхармонија в сабота, на 13-ти февруари, со почеток во 20 часот ќе го...
Во прв ред

Жељко Самарџиќ: Се гледаме во Скопје да го прославиме денот на љубовта

Muzika24
Иако медиумите во регионот пишуваа за наводната лоша здрастевена состојба на српскиот пејач Жељко Самарџиќ,...