Tag : denot sto ni nosi

Музика на кирилица

Емотивната макфестовска балада „Денот што ни носи“ промовирана со видео спот (Фото+Видео)

Muzika24
По речиси двегодишна пауза македонската пејачка Александра Јанева одново има нова песна и видео за...