Tag : diskvalifikacija

Балканленд

Шерифовиќ вети дека ќе се обрати поради дисквалификација на нејзината кандидатка Вања, па го избриша постот и замолче

Muzika24
Музичкото шоу „Sвездите на Гранд“ беше главна тема во јавноста претходните неколку дена, а гледачите...