Tag : docek

Имам нешто да те прашам

ДНК, Драган Мијалковски и Нино Величковски главни ѕвезди за дочекот на Новата годинна во Охрид

Muzika24
Како што не известуваат од кабинетот на Градоначалникот на Општина Охрид, Г-нот Кирил Пецаков, охриѓани...
Имам нешто да те прашам

Елена Велевска: Во Новата година Ви подготвувам многу изненадувања (Фото+Видео)

Muzika24
Таа е позната македонска фолк пејачка. Зад себе има голем број на хитови, а кога...
Имам нешто да те прашам

Стојне Николова: Најубав дочек на Новата година е во кругот на семејството (Фото+Видео)

Muzika24
Таа е позната македонска фолк пејачка. Млада, згодна и многу убава и секако одлично ги...
Балканленд

Погледнете: Каде Светлана Цеца Ражњатовиќ ќе ја дочека Новата 2019-та година (Фото)

Muzika24
Познатата и надалеку популарна српска фолк пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ Цеца Ражнатовиќ знае каде ќе...