Tag : dojran

Имам нешто да те прашам

Игор Џамбазов: 2024-та година му ја посветувам на моето здравје, оти без него се е бесмислено (Фото+Видео)

Muzika24
Тој е единствениот и најпознатиот шоумен во Македонија. Во годините наназад нема настан, концерт или...
Фестивали

Констракта за Бекстејџ: Ги сакам Македонoнците, ги слушам Funk Shui, а ми се допаѓа продукцијата на Дарко Димитров (Фото+Видео)

Muzika24
Малкумина знаеја за Ана Ѓуриќ – Констракта, сѐ додека таа не се појави на првата...
Во прв ред

Жељко Самарџиќ: Мојата сопруга се увери колкава е љубовта во Македонија кон мене и обратно (Фото+Видео)

Muzika24
Неодамна нашите пријатели и најнови соработници од естрадниот магазин “Backstage” беа дел и лично го...