Tag : dokumentaren film

Балканленд

Северина објави документарец во кој се појавува нејзиниот поранешен свршеник

Muzika24
Хрватската ѕвезда Северина на нејзиниот YouTube канал го објави документарниот филм „Кога ќе се претворам...
Културо

“Медена земја” го отвори Фестивалот на документарен филм во Словенија

Muzika24
Со проекцијата на македонскиот документарец “Медена земја” беше отворен Фестивалот на документарен филм во Словенија....