Tag : dopolnitelni bileti

Во прв ред

Пуштени дополнителни билети за 5 часовното шоу на Цеца во Несебар

Muzika24
Се очекува мега спектакуларниот концерт на Светлана Цеца Ражњатовиќ да биде едно од најпосетуваните летни...
Во прв ред

За концертот на Џамбазов, пуштени дополнителни билети

Muzika24
Поради преголемата заинтересираност за концертот на нашиот познат шоумен, пејач, водител… Игор Џамбазов кој што...