Tag : druzba

Балканленд

Рада Манојловиќ “во врска” со победникот на “Ѕвездите на Гранд” Харис Берковиќ

Muzika24
Балканските медиуми на големо пишуваат за дружбата помеѓу познатата српска позната фолк пејачка Рада Манојловиќ...
Музика на кирилица

Група Молика одржаа спектакуларен настап во Виена (Фото)

Muzika24
Поим за врвна забава до раните утрински часови се секогаш докажаните група Молика заедно со...