Tag : dubai

Музика на кирилица

Фолк пејачката Елена Велеска со коктел во рака ужива во одморот на Дубаи (Фото)

Muzika24
Познатата македонска фолк пејачка Елена Велеска веќе неколку дена се наоѓа во Дубаи, каде што...
Музика на кирилица

Додека во Македонија има минус степени, Викторија Лоба се сонча на плажите во Дубаи (Фото)

Muzika24
Нашата позната македонска поп пејачка Викторија Лоба веќе извесен период се наоѓа во топлиот и...