Tag : ekskluzivno

Во прв ред

Камерниот оркестар на Битола со ексклузивни концерти го оживува сеќавањето на македонската музичка легенда Јонче Христовски (Фото)

Muzika24
Како што дознава музичкиот портал Музика24, 4-ти и 5-ти април се денови кои се посветени...
Премиера

ЕКСКЛУЗИВНО: Интервју во Маестрално за Jingle TV со уредникот и новинар на српскиот „Ексклузив“ од Прва Тв

muzika 24
Брутално искрен и отворен Срѓан говори за македонска шоу-биз сцена, колку треба да работиме на...
Имам нешто да те прашам

Интервју на Музика24: Амира Медуњанин (Фото)

Filip
Водечкиот македонски музички портал – Музика24 имаше ексклузивна можност на неколку часа пред концертот во...
Во прв ред

Stand Up Macedonia претставува: Комедијата “Свингери” во Дом на АРМ на 2-ри фебруари

Muzika24
Сексот е табу само меѓу познати, но кога се во прашање непознати, тогаш станува средство...