Tag : elvis presley

World Music

Објавен првиот трејлер од филмот за Елвис: Остин Батлер го глуми кралот на рокенролот (Видео)

Filip
Објавен е нов трејлер за долгоочекуваниот филм на Баз Лурман наречен „Елвис“, со Остин Батлер...