Tag : emisija

Балканленд

Марија Шерифовиќ отворено признава: Баба ми се молеше на Исус, а дедо ми беше муслиман – мразам поделби

Muzika24
Во најавата на емисијата „Пусти бриго“, која се емитува на телевизија Курир, Марија Шерифовиќ проговори...
Музика на кирилица

Кристина Арнаудова подготвува македонска верзија на „Радна акција“ (Видео)

Filip
Пејачката и хуманитарен активист Кристина Арнаудова со својот хуманитарен проект „Среќа“ подготвува телевизиска емисија по...
Музика на кирилица

Џаро: Најголемите виновници за скандалот со Скопски се луѓе од МРТВ (Фото)

Muzika24
Вчера во попладневната емисија “24 за животот” која во живо се емитуваше на телевизијата 24...