Tag : estradna novinarka

Магазин

Познатата македонска естрадна новинарка Билјана Крнческа се сели во Германија?! (Фото)

Muzika24
Како што неофицијално дознава музичкиот портал Музика24, познатата македонска естрадна новинарка Билјана Крнческа, уредничка и...