Tag : exit

World Music

“Clean Bandit” снимија видео спот со смарт мобилни телефони?! (Видео)

Muzika24
Познатиот британски бенд “Clean Bandit”, заедно со Мајкрософт и полските видео блогери, користејќи 50 смарт телефони...
Балканленд

Exit и понатаму помеѓу најдобрите европски фестивали

Muzika24
Во својата статија за водечките летни фестивалски дестинации EuroNews го одреди Exit како еден од десетте најдобри европски фестивали...