Tag : fabrika production

Музика на кирилица

“Бен Хур” со нова песна и видео спот (Видео)

Muzika24
Како што дознава специјализираниот музички портал Музика24, познатиот прилепски рок-бенд “Бен Хур” имаат нова песна....
Музика на кирилица

Сузана Спасовска со видео спот за песната “Тагувам со насмевка” (Видео)

Muzika24
Македонската позната фолк пејачка Сузана Спасовска по подолга медиумска пауза реши своите фанови и македонската...