Tag : facebook profil

Балканленд

Анастасија се повеќе личи на својата мајка, популарната Цеца (Фото)

Muzika24
Ќерката на познатата балканска фолк пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ, Анастасија се повеќе и повеќе личи...
Магазин

Марко Слаткаристика заврши во болница (Фото)

Muzika24
Познатиот рапер Марко Слаткаристика на својот фејсбук профил објави несекојдневна фотографија од болница после успешниот...
Музика на кирилица

Дарко Илиевски и Димитар Андоновски станаа студенти

Muzika24
Дарко Илиевски и Димитар Андоновски вчера на своите фејсбук профили објавија слики и се пофалија...