Tag : fanovi

Музика на кирилица

Погледнете како Елена Ристеска одговори на провокација од еден Бугарин

muzika 24
Една од нашите најубави пејачки, Елена Ристеска, објави прекрасна фотографија на својот Фејсбук профил. Следуваа...
Фестивали

Странските фанови избираат најдобра евровизиска песна од државите од поранешна Југославија, еве која убедливо води

muzika 24
Wiwiblogs, најпознатиот сајт кој се занимава со Евровизија, објави анкета во која странските фанови на...
Музика на кирилица

Познатиот хит од Тоше „Место на злосторот“ со емотивна изведба на Ристе Ристески

Muzika24
Победникот на најгледаното регионално музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ и ексклузивец на продукцијата „Гранд“, Ристе...
Музика на кирилица

Македонската фолк пејачка Татјана Лазаревска во секси издание на австралиските плажи

Muzika24
Иако роди два сина, фолк пејачката Татјана Лазаревска гордо ги истакнува своите долги манекенски нозе....
Музика на кирилица

Каде е, што прави и како изгледа денес некогаш познатиот Кико од “Македонски идол” (Фото+Видео)

Muzika24
Пред точно дестина години (2010-2011) во Македонија се емитуваше првото музичко реално тв шоу под...
Музика на кирилица

Марио Арангеловски позитивен на Ковид-19 (Фото)

Muzika24
Познатиот македонски пејач и јутјубер, Марио Арангеловски на својот Инстаграм профил ги извести своите пријатели...