Tag : foltin

Премиера

24 Промо: Пијан славеј, Каролина Гочева и Дуке Бојаџиев – „Крв да ни се стори” (Видео)

Filip
Каролина Гочева денеска ја промовираше новата нумера „Крв да ни се стори“, која ја отпеа...
Балканленд

Кабаре на „Фолтин“ и Елена Моше на фестивалот „Гола месечина“ (Видео)

Filip
Од вечерва до 3-ти октомври ќе се одржува Фестивалот на комедијата „Гола месечина“, кој е...
Во прв ред

Со Фолтин во “Хавана” за денот на вљубените

Muzika24
По успешната промоција на албумот “Антитело” која што ја имаа на 21-ви декември минатата година...