Tag : fotografija

Балканленд

Новогодишно и во кратко жолто фустанче, познатата Нина Бадриќ позираше пред својата новогодишна елка (Фото)

Muzika24
Сите ние на овој или оној начин сме новогодишно расположени и не фаќа онаа таканаречена...
Музика на кирилица

Елена Ристеска најави голема концертна турнеја низ Македонија (Фото)

Muzika24
Елена Ристеска, една од најпознатите македонски поп пејачки неодамна се врати од Мајами. Кога пак...
Балканленд

Погледнете: Српскиот рапер Девито фотографиран без заштитната бела фантомка (Фото)

Muzika24
Српскиот рапер Девито од почетокот на својата кариера е познат по белата фантомката која ја...