Tag : fotosesija

Музика на кирилица

Ристе од “Ѕвезде Гранда” се распеа во градскиот парк во Скопје (Видео)

Muzika24
Симпатичното момче кое што од недела во недела се повеќе и повеќе успеава во тв...
Музика на кирилица

Сања Лефкова по подолга пауза се враќа на македонската музичка сцена

Muzika24
По подолга пауза, македонската поп пејачка Сања Лефкова повторно се враќа на македонската музичка сцена....
Балканленд

Ана Николиќ – здебелена за повеќе од 10 килограми?! (Фото)

Muzika24
Српската пејачка која е препознатлива по хитовите “Мишо мој”, “Џукело”, “Ромале, ромали”… познатата Ана Николиќ...