Tag : fotostatus

Магазин

Весна Бејби со статус посветен на Трајче од “Пинкови ѕвездички” (Фото)

Muzika24
По многубројните настапи и учество во телевизиското шоу “Пинкови ѕвездички”, младиот Трајче Ѓеоргиев се повеќе и...
Магазин

Марко Слаткаристика заврши во болница (Фото)

Muzika24
Познатиот рапер Марко Слаткаристика на својот фејсбук профил објави несекојдневна фотографија од болница после успешниот...