Tag : freddie mercury

World Music

Мајкл Џексон и Фреди Меркјури пред 30 години снимиле дует, ќе се промовира наскоро

Muzika24
Дуетот меѓу покојните пејачи Фреди Меркјури и Мајкл Џексон којшто го снимија пред три децении...