Tag : fudbaler

Музика на кирилица

Мартија првпат јавно зборуваше за новото момче, и ги откри деталите за врската со фудбалерот Чурлинов (Видео)

Muzika24
Младата пејачка Мартија Станојковиќ има ново момче и тоа не било кој, туку еден од...
Имам нешто да те прашам

Никола Серафимов: Во Новата година да го направиме светот поубаво место за живеење (Фото)

Muzika24
Тој е познат македонски фудбалер. Професионалец, кој што игра за репрезентацијата на Република Македонија. Има...