Tag : fustan

World Music

Фустанот од последниот концерт на Ејми Вајнхаус продаден за 243.200 долари (Фото)

Muzika24
Фустанот, којшто повеќекратната добитничка на „Греми“, Ејми Вајнхаус го носеше на нејзиниот последен настап, беше...