Tag : glasovi

Фестивали

6 ОГАЕ евровизиски клубови ги објавија резултатите: 0 поени за Васил Гарванлиев

Filip
Евровизиските клубови од организацијата ОГАЕ периодов гласаат со цел да го изберат фаворитот на ОГАЕ...
Балканленд

Јоце Панов подготвен за величенствениот настап на Макфест

Muzika24
Несомнено е дека поп пејачот Јоце Панов обожава да ги овековечи своите убави моменти каде...
Музика на кирилица

Лозано е ТАА најмомче за 2012-та година

Muzika24
Нашите медиумски партнери, тинејџерското списание ТАА по единаесетти пат организираше избор зa “ТАА најмомче” на...