Tag : goran milosheski

Фестивали

По 18-ти пат “Канеофест” во Охрид – оваа година со ексклузивни музички гости

Muzika24
Утре 29-ти јуни сабота, ќе се оддржи 18-то издание на фестивалот “Канеофест” кој што традиционално се...