Tag : gorge balasevic

Во прв ред

По три години пауза, Ѓорѓе Балашевиќ повторно со концерт пред македонската публика

Muzika24
Денес во скопското кафуле “Концепт 37” се одржа прес-конференцијата која што претставуваше само најава за...
Во прв ред

Авалон продукција со најава за неколку концерти

Muzika24
Додека Универзалната сала и Спортската арена “Борис Трајковски” се речиси празни и веќе подолго време...
Во прв ред

Ѓорѓе Балашевиќ во април со концерт во Скопје

Muzika24
Како што дознава музичкиот портал Музика24, Авалон продукција на 19-ти април во Арената “Борис Трајковски”...