Tag : gorilla films

Музика на кирилица

Мите Пауноски летото го започнува со нов видео спот за песната “Денот да почне со тебе” (Видео)

Muzika24
Македонскиот поп пејач Мите Пауноски со нов видео запис за песната “Денот да почне со...
Музика на кирилица

Влатко Лозаноски со видео спот за новата песна “Жена како ти” (Видео)

Muzika24
Еден од најдобрите пејачи на македонската поп рок сцена, Влатко Лозаноски – Лозано, неодамна го...
Музика на кирилица

Тамара Тодевска со видео за “Брод што тоне” (Видео)

Muzika24
Во емотивна љубовна приказна раскажана преку танц со светло-сенки, Тамара Тодевска го претстави новиот спот...