Tag : gorilla production

Музика на кирилица

Конечно по 8 години голем концерт на Владо Јаневски

Muzika24
Во организација на Горила продукција во спортската арена “Борис Трајковски” на 3-ти април, после цели...
Музика на кирилица

Магдалена Цветковска Ена сними спот за песната “Херој” (Фото)

Muzika24
Екслузивецот на Горила Продукција, Магдалена Цветковска Ена, по една година од издавањето на својот албум...
Музика на кирилица

Дарко Илиевски во Прилеп, отвораше ноќен клуб (Фото)

Muzika24
Поп пејачот, ексклузивецот на “Горила” продукција, Дарко Илиевски вчера вечер (11.01.2013 петок) настапуваше на отворањето...