Tag : gostuvanje bulgaria

Во прв ред

Не постои немирна вода што звукот на кавалот не може да го смири (Фото)

Muzika24
На покана на градоначалникот на бугарската општина Гоце Делчев, господинот Владимир Москов и неговата соработка...