Tag : grand production

Имам нешто да те прашам

Ленче Кукиќ: Кога имаш здравје ќе можеш да работиш што сакаш (Фото+Видео)

Muzika24
Музика24: Кон крајот од уште една интересна година редно е да сублимираме по што ќе...
Имам нешто да те прашам

Јасмин Алиевски: Се радувам што македонската естрада се буди од зимски сон (Фото+Видео)

Muzika24
Тој е млад и успешен македонски поп пејач. Од неодамна ексклузивец на позната продуценска куќа,...
Премиера

Со видео спот Јоце Панов ја промовираше најновата песна „Погрешна“ (Видео)

Muzika24
Под закрила на Гранд продукција, нашиот познат македонски поп пејач Јоце Панов ја промовираше неговата...
Премиера

„Километрима“ нова хит песна на Огнен Здравковски (Видео)

Muzika24
Во текот на вчерашниот ден, на официјалниот YouTube канал на Гранд продукција беше промовиран видеоспотот...
Музика на кирилица

Директорот на Канал5, Иван Мирчевски открива: Наскоро ќе се случи нешто што не сте го “гледале” одамна

Muzika24
Неодамна, без ниту некоја голема фама или помпа беше најавено стартувањето на емисиите на “Гранд”...
Музика на кирилица

Директорот на Канал 5 Иван Мирчевски искрено открива: Гранд продукција нелегално го раскина договорот со Канал 5

Muzika24
Додека насекаде низ јавноста се шират вакви или онакви шпекулации, невистини и трачеви за неемитувањето...
Балканленд

Соопштение на Гранд продукција по повод дисквалификацијата на Вања Кнежевиќ

Muzika24
Почитувани, во следниот текст, прочитајте го официјалното соопштение на продукцијата „Гранд“ по повод дисквалификацијата на...