Tag : grand produkcija

Балканленд

Никола Петровиќ од “Ѕвездите на Пинк” добил интересна покана за дружење

Muzika24
Младиот и згоден пејач Никола Петковиќ, кого јавноста го запозна преку “Ѕвездите на Пинк”, доживеал...
Музика на кирилица

Филип Божиновски наскоро ќе ја снима својата прва песна за Гранд продукција

Muzika24
Филип Божиновски кој ги освои срцата на сите од регионот, ќе ја сними првата песна,...
Балканленд

“Болеста е измислена” – вели мајката на српскиот пејач Гиле Јашарспахиќ

Muzika24
Неодамна пишувавме за тоа дека познатиот српски пејач и ексклузивец во “Гранд продукција” Амар Гиле Јашарспахиќ...
Балканленд

Стројник: Саша Поповиќ сред емисија “местеше” нов љубовен пар

Muzika24
Марко Гачиќ минатогодишниот учесник на “Ѕвездите на Гранд” и младата учесничка од Франција – Маријана...
Балканленд

Скандал на снимањето на новогодишната програма на Гранд

Muzika24
За време на снимањето на новогодишната програма на Гранд продукција, пејачката Милица Тодоровиќ имала непосакувана...