Tag : habibi

Музика на кирилица

Ѕирнете позади сцената – ексклузивно како се снимаше македонската “Habibi” (Фото+Видео)

Muzika24
Пред само три месеци на макфестовската сцена беше промовиран сега веќе регионалниот хит “Bella” во...
Премиера

ХИТ ВО НАЈАВА: „Хабиби“ е новиот дует на популарниот Пајак и Антониа (Видео)

Filip
После милионските прегледи и големиот бум во земјава и регионот со „Bella“, младата трап ѕвезда...