Tag : hladno pivo

Балканленд

Гитаристот на „Хладно пиво“ уапсен во Замбија поради нелегално посвојување дете

Filip
Замбиската полиција на 7 декември уапсила четири парови од Хрватска осомничени за трговија со луѓе,...
Премиера

„Хладно пиво“ објавија спот за новиот сингл „Кишна недеља“ (Видео)

Filip
Познатиот хрватски панк бенд „Хладно пиво“ го промовираа спотот за нивниот последен сингл „Кишна недеља“. Оваа...