Tag : hotel nacional

Во прв ред

Летово голем концерт на Дино Мерлин во Охрид

Muzika24
После совршениот и незаборавен скопски концерт во “Борис Трајковски”, одличниот настап на минатогодишниот “Пивофест”, македонската...
Во прв ред

Вчера вечер Дино Мерлин одржа совршен концерт во Скопје (Фото)

Muzika24
По одлично одржаниот концерт во Љубљана, Словенија кој се одржа минатиот месец, вчера вечер босанскиот...
Балканленд

Преслушајте дел од новата песна на Дино Мерлин (Видео)

Muzika24
Познатиот балкански поп пејач Дино Мерлин ексклузивно во понеделник на српското национално радио – Радио...