Tag : hristijan pecev

Covers

Младиот пејач Христијан Пецев со песна го честиташе роденденот на својата девојка (Видео)

Muzika24
Младиот талентиран пејач, Христијан Пецев одлучи да и подготви несекојдневно изненадување на својата сакана Лора...
Имам нешто да те прашам

Интервју на Музика24: Христијан Пецев – Секогаш може подобро да се отпее, само треба труд и малку повеќе напор

Muzika24
Откако знае за себе си ја сака музиката и секако во секоја прилика го покажува...