Tag : hristijan taskovski

Имам нешто да те прашам

Таско: Не заборавајте што сте си ветиле дека ќе почнете да правите од 1-ви јануар (Фото+Видео)

Muzika24
2023-та година за него е една од најуспешните во животот. Се ожени, стана татко и...
Премиера

Ексклузивците на “Урбан рекордс” Тракер и Таско доаѓаат со “Црна мечка” (Видео)

Muzika24
Се попопуларните Таско и Тракер заедно во нов проект на Урбан Рекордс продукција, каде Таско...