Tag : ilija nikolovski luj

Премиера

Битолчанецот Дарко Гроздановски ја објави својата прва авторска песна (Видео)

Filip
20-годишниот Дарко Гроздановски, млад пејач и виолинист од Битола, денеска ја промовираше својата прва авторска...