Tag : imam nesto da te prasam novogodisno intervju

Имам нешто да те прашам

Гоце Чоки Бошкоски: Во Новата година си посакувам здравје и само здравје (Фото+Видео)

Muzika24
Тој е роден во Прилеп во 1983-та година. Својата љубов кон музиката во детските денови...
Имам нешто да те прашам

Бојан Маровиќ: Го обожавам овој период од годината кога сите се среќни и весели (Фото)

Filip
Серијалот на новогодишни интервјуа го продолжуваме со еден од најпознатите црногорски пејачи, Бојан Маровиќ. Бојан...