Tag : imam nesto da te prasam

Имам нешто да те прашам

Бојан В’чков: Посакувам во Новата година сите да сме здрави, среќни и исполнети (Фото+Видео)

Muzika24
Тој има само 19 години, а зад себе голем број на проекти, песни и видео...
Имам нешто да те прашам

Лара: Посакувам во Новата година да имаме само радост и убави моменти (Фото+Видео)

Muzika24
Неа за првпат ја запознавме на „Макфест“ во 2019 година, но вистински публиката ја забележа...
Имам нешто да те прашам

Марија Спасовска: Дозволете новогодишната магија да ве понесе и уживајте во секој миг (Фото+Видео)

Muzika24
Таа е родена 5-ти октомври 2005-та година. Ја претставува Македонија на Детски избор за песна...
Имам нешто да те прашам

Никола Трпковски: Сакам Новата година да ја дочекам на некоја плажа со многу сонце и коктели (Фото)

Muzika24
Никола Трпковски е релативно ново лице во медиумскиот простор, иако многумина од вас веќе го...
Имам нешто да те прашам

Гордана Ендровска: Би сакала Новата 2022 година да ме изненади, пријатно, се разбира (Фото+Видео)

Muzika24
Гордана Ендровска е родена на 2 септември 1972-та година во Битола и таа денес е...
Имам нешто да те прашам

Никола Серафимов: Во Новата година да го направиме светот поубаво место за живеење (Фото)

Muzika24
Тој е познат македонски фудбалер. Професионалец, кој што игра за репрезентацијата на Република Македонија. Има...
Имам нешто да те прашам

Душко Георѓиевски: Секој човек во себе крие едно големо дете (Фото+Видео)

Muzika24
Тој е познат македонски фолк пејач. Зад себе има голем број хитови кои се паметат...
Имам нешто да те прашам

Христијан Настевски-Пајак: Секогаш ќе се радуваме на магијата која што ни ја носи Новата година (Фото+Видео)

Muzika24
Роден е во Охрид на 10-ти јануари во 2001-та година. Јарец е во хороскоп и...