Tag : incident

Балканленд

Вчеравечер Брзата помош дел од “Пивофест”, пејачот на “Прљаво Казалиште” повреден (Фото)

Muzika24
Освен убавите работи кои што се случуваат деновиве во Прилеп на овогодинешното издание на “Пивофест”, вчеравечер...