Tag : instagram

Музика на кирилица

Тоа е лечење на комплекси – познатите едногласни за можноста да се купи верификацијата на Инстаграм (Видео)

muzika 24
Ако имате деловен профил на Инстаграм или само свој профил преку кој попатно го промовирате...
Балканленд

Откако помина еден месец во болница, Саша Ковачевиќ видно ослабен и се обрати на својата публика (Видео)

Muzika24
Поп-пејачот Саша Ковачевиќ изминатиов месец имаше здравствени проблеми поради кои се повлече од јавноста. Во...
Музика на кирилица

Фолк пејачката Елена Велеска со коктел во рака ужива во одморот на Дубаи (Фото)

Muzika24
Познатата македонска фолк пејачка Елена Велеска веќе неколку дена се наоѓа во Дубаи, каде што...
Музика на кирилица

Жешки естрадни фотки: Велевска ја покачи температурата до максимум

muzika 24
Познатата македонска фолк пејачка Елена Велевска често знае да ги почасти своите следбеници на социалните...