Tag : instrumentalna verzija

Covers

Гитаристот Дамјан Пејчиноски сними видео за песна од новиот албум на Каролина (Видео)

Muzika24
Познатиот и популарен македонски музичар и гитарист Дамјан Пејчиноски неодамна за време на посетата во...