Tag : internet portal

Магазин

Антонио Димитриевски уредник и новинар во Вистина.мк откива: На порталите се чита само еротика (Видео)

Muzika24
Антонио Димитриевски 33 години е дел од македонските медиуми. Кариерата ја почна како новинар во...
Во прв ред

Нашите соработници од “Свет Аустралија” денес прославуваат трети роденден (Фото)

Muzika24
Пред точно три години на интернет простор се создаде една нова забавно-музичка интернет платформа, односно,...