Tag : italija

Фестивали

Објавени резулатите од тестирањето на евровизискиот победник

Filip
Организаторите на Евровизија доцна попладнево ги објавија резулатите од тестирањето на присуство на дрога кај...
Фестивали

ЕБУ се огласи за скандалот: Победникот на Евровизија не “шмркал“ туку собирал скршена чаша

Filip
Европската радиодифузна унија (ЕБУ) се огласи по скандалот кој се прошири на социјалните мрежи, а...
Магазин

Погледнете која македонска поп пејачка ужива на италијанските плажи (Фото)

Muzika24
Познатата македонска поп пејачка Кристина Арнаудова заедно со својот сопруг Александар и синчето Максим уживаат...