Tag : ivan bosiljcic

Имам нешто да те прашам

Интервју на Музика24: Јелена Томашевиќ (Фото)

Filip
Водечкиот македонски музички портал – Музика 24 имаше ексклузивна можност пред концертот на Фестивалот на...
Во прв ред

После Скопје и Струмица, Иван Босиљчиќ летово на “Охридско лето“ и во Битола

Filip
Популарниот српски актер Иван Босиљчиќ кој деновиве со својот авторски проект „Неколку стихови за нас“ гостува...